Naslovnica SPORT Blazersima ni sjajna partija Nurkića nije pomogla da izbjegnu poraz od Netsa...

Blazersima ni sjajna partija Nurkića nije pomogla da izbjegnu poraz od Netsa Košarkaši Portland Trail Blazersa poraženi su u svom Moda Centru od ekipe Brooklyn Netsa rezultatom 97:101.

0

Blazersi su puno bolje otvorili meč i prednost su održavali sve do odlaska na odmor kada je bilo šest poena razlike.

Ipak, Netsi su u trećoj četvrtini odigrali sjajnu košarku s izuzetno efikasnim napadima i čvrstom odbranom, što je bilo dovoljno i za konačnu pobjedu.

Bh. košarkaš Jusuf Nurkić na parketu je proveo 25 minuta i za to vrijeme je postigao 21 poen, upisao jednu asistenciju i pet skokova.

Nurkić je ujedno bio najbolji u svojoj ekipi, a podršku je imao u Llilardu, koji je postigao 19 poena.

Najefikasniji kod Netsa bio je Russel, koji je kao i naš centar postigao 21 poen.