Bihać
Subota, 23 Oktobra, 2021

Džeko je nezaustavljiv: Novi gol Dijamanta

IZVORavaz.ba

Kapiten bh. reprezentacije Edin Džeko je u sjajnoj formi. Naš napadač je postigao novi gol za Inter, ukupno peti po dolasku među “Nerazure”.

Trenutno se igra utakmica 6. kola italijanske Serije A, a Edin je u 71. minuti poravnao rezultat protiv Atalante na 2:2. Federiko Di Marko (Federico Di Marco) je šutirao, a na odbitak je natrčao Džeko i pospremio loptu u mrežu.

Prethodno je Inter poveo golom Lautara Martineza, ali je onda Atalanta stigla do preokreta. Prvo je Ruslan Malinovski (Malinovsky) pogodio u 30. minuti za izjednačenje, a samo osam minuta kasnije Rafael Toloi donio je preokret timu iz Bergama. Onda je na scenu u 71. minuti stupio Džeko.

Trenutno u Italiji samo napadač Lacija Ćiro Imobile (Ciro Immobile) ima više golova od Edina Džeke. Italijanski reprezentativac je do sada postigao šest pogodaka, jedan više od našeg napadača.