Play-off za ulazak u EL: Zakarić asistent u remiju Partizana i Bešiktaša, Kapić pogodio za Sheriff

Partizan je dočekao Bešiktaš, a susret je završen podjelom bodova rezultatom 1:1. Oba pogotka pala su na samom otvaranju susreta.

Beograđani su poveli u 14. minuti kada je Goran Zakarić lijepo asistirao Gomesu koji matira Zengina. Ipak, samo minutu kasnije Quaresma je asistirao, a Arslan je pogodio Stojkovićevu mrežu za 1:1.

Rifet Kapić je postigao jedini pogodak na susretu između Sheriffa i Qarabaga, te je domaćj ekipi donio veoma važnu pobjedu.

Njegov saigrač i kapiten Sheriffa Mateo Sušić je na terenu također proveo svih 90 minuta.

Slovački Trenčin je remizirao kod kuće protiv AEK-a iz Larnace, Domaćin je poveo u 55. minuti kada je Hamza Čataković asistirao, a Sleegers bio strijelac. Ipak, samo pet minuta kasnije Acoran postavlja konačnih 1:1.